żywa Wiara

KsiążkiZOBACZ WSZYSTKIE

Kobiety, które spotkały Jezusa

autor: Alessandro Pronzato

Kobiety, które spotkały Jezusa

Ta książka, to nowe odwiedziny Ewangelii, ale z oryginalnej perspektywy – z perspektywy kobiecej. Autor przedstawia nam urok dziewięciu spotkań z kobietami: spotkanie Jezusa z Samarytanką przy studni w Sychar, która jest odwiecznym miejscem spotkania z Bogiem; spotkanie Jezusa z cudzołożnicą nieustannie kuszoną do zdrady swego autentycznego kobiecego powołania za sprawą... mężczyzn, którzy później uważają, że mają prawo rzucać kamienie; spotkanie Jezusa z kobietą, która dotyka skraju Jego płaszcza; z kobietą, która zadowala się okruszynami; z Martą i Marią; z niewiastą, która całowała stopy Jezusowi, z kobietą od “dwóch groszy”; Marią z Betanii, w końcu Marią z Magdali...

Pozostaje tylko słodki wysiłek przerzucania kartek i rozpoczęcia drogi od wody ze studni Sychar do wody żywej, którą jest Jezus Chrystus.

 

Komentarze (0)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dobrodzieje portalu

Kobi

VipDesign

Polecamy

Katolickie Stowarzyszenie TABOR


Tabor

MojRzeszow

vipdesign

zakony.pl

via

Gość Niedzielny

http://sanktuariapolskie.info/