żywa Wiara

KsiążkiZOBACZ WSZYSTKIE

Potwór w szafie. Jak jutro bać się mniej niż dzisiaj

autor: Max Lucado

Potwór w szafie. Jak jutro bać się mniej niż dzisiaj

Kiedy strach dominuje w naszym życiu, potrzeba bezpieczeństwa staje się naszym bogiem. A czy ten, kto miłuje bezpieczeństwo ponad wszystko, dokona czegokolwiek wielkiego w życiu? Czy z alergią na wszelkie ryzyko, można dokonać jakichkolwiek szlachetnych czynów?

Nie. Ten, kogo wypełnia lęk, nie może pomagać potrzebującym ani nie potrafi kochać głęboko. Zalękniony nie może też mieć marzeń. Bo co jeśli marzenia spadną na ziemię i nigdy się nie spełnią?

  • Czy można być zalęknionym i szczęśliwym zarazem?
  • Jasno myśleć i bać się jednocześnie?
  • Ufać i żyć w lęku?

Strach wyjaławia. Wysysa życie z duszy. Powoduje, że znika wszelkie zadowolenie z życia.

Strach zapędza nas do więzienia i zatrzaskuje za nami drzwi. Czy nie byłoby wspaniale po prostu stamtąd wyjść?

Ta książka pomoże Ci pozbyć się strachu.

MAX LUCADO urodził się w 1955 r. w Teksasie. Po ukończeniu studiów biblijnych zamieszkał w Miami na Florydzie, gdzie został duszpasterzem "singli". Następnie wyjechał na misje do Rio de Janeiro. W 1987 r. wrócił do USA i został pastorem w San Antonio. Lucado jest autorem kilkudziesięciu książek utrzymujących się niezmiennie na amerykańskich listach bestsellerów. Jest żonaty, ma trzy córki, uwielbia meksykańską kuchnię.

 

Komentarze (0)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dobrodzieje portalu

Kobi

VipDesign

Polecamy

Katolickie Stowarzyszenie TABOR


Tabor

MojRzeszow

vipdesign

zakony.pl

via

Gość Niedzielny

http://sanktuariapolskie.info/