żywa Wiara

KsiążkiZOBACZ WSZYSTKIE

Kolumbowie naszego pokolenia. Historie mężczyzn, którzy postawili na ojcostwo

autor: Dariusz Cupiał

Kolumbowie naszego pokolenia. Historie mężczyzn, którzy postawili na ojcostwo

To historie mężczyzn, którzy postawili na ojcostwo. Książka powstała w dużej mierze dzięki ojcowskim odkryciom mężczyzn związanych z Tato.Net. A to gwarantuje dużą świadomość, bo przecież na warsztaty o odkrywaniu ojcostwa nie zgłaszają się ci faceci, którzy wszystko wiedzą najlepiej.

Zapewne nie będzie to książka o ojcowskich mistrzach świata, ale za to – nawiązując do kolarstwa – o kilkunastu zwycięzcach jeśli nie całych etapów, to na pewno kilku premii górskich.

Jak w nawigacji samochodowej trzeba przynajmniej trzech różnych punktów, żeby namierzyć cel, tak i tu, żeby zobaczyć pewien cel, pytamy się kilku ojców, współczesnych Kolumbów, niech pomogą nam wyznaczyć kierunek.

Kolumbowie naszego pokolenia nie stanowią podręcznika dla idealnych ojców. Co więcej, to nie jest książka dla ojców dobrych. Nie znajdziecie w niej żadnych gotowych rad na temat radzenia sobie z buntem nastolatków, czy z jedynkami swoich pociech i z całą masą innych mniej lub bardziej katastrofalnych zdarzeń z codziennego życia taty. 

Jest to książka o współczesnych Kolumbach, którzy „na nieznanych wodach, odkrywcy, pełni zapału, silnej woli, czasem pokonani, ale uparcie dążący do celu prawdziwego bycia ojcem dla swych dzieci. 

Fragment książki

 

Komentarze (0)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dobrodzieje portalu

Kobi

VipDesign

Polecamy

Katolickie Stowarzyszenie TABOR


Miesięcznik Egzorcysta

saletyni.pl

Tak Rodzienie

Radio Rodzina Diecezji Kaliskiej

Radio Rodzina Wrocław

Tygodnik Niedziela

Radio Głos

Siódma - Dziewiąta

Jasnogórska Rodzina Różańcowa

Radio Fara

Katolickie Radio Podlasie

Pallotyńskie Radio Ewangelizacyjne

Radio Niepokalanów

Radio FIAT

Sercanki

Radio Jasna Góra

Tabor

Radio RDN

MojRzeszow

vipdesign

zakony.pl

via

Gość Niedzielny

http://sanktuariapolskie.info/

Rozaniec.eu

Pomoc kościołowi w potrzebie

Radio doxa