żywa Wiara

KsiążkiZOBACZ WSZYSTKIE

Kiedy Bóg łamie Ci serce

autor: Ed Underwood

Kiedy Bóg łamie Ci serce

Czytając kolejne strony, zauważysz, że gdy człowieka dotyka niewyobrażalne wręcz cierpienie, ma on prawo czuć się zawiedziony przez Boga. Autor to wie. Cierpi na przewlękłą białaczkę, wyjątkowo oszpecającą jego ciało i przynoszącą potworny ból. Ta choroba sprawiła, że załamał się i utracił wiarę, a potem odnalazł ją na nowo, zbudował relację z Bogiem w nowy głębszy sposób.

Ta niezwykle wzruszająca książka zmieni Twoje życie. Pomoże Ci przetrwać trudny i niezrozumiały czas. I uwierzyć, że Bóg wyprowadzi z tego wszystkiego dobro.

Bardzo osobiste wyznania Eda Underwooda ukażą Ci, czym naprawdę jest pełne ufności podążanie za Bogiem. Historia o Łazarzu, która na zawsze odmieniła jego życie, może także zmienić Twój sposób myślenia.

Ed Underwood jest amerykańskim pastorem, absolwentem Dallas Theological Seminary. Służył jako oficer w Amerykańskich Siłach Zbrojnych oraz strażak w US Forest Service. Mieszka z żoną Judy w Południowej Kaliforni

 

Komentarze (0)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dobrodzieje portalu

Kobi

VipDesign

Polecamy

Katolickie Stowarzyszenie TABOR


Miesięcznik Egzorcysta

saletyni.pl

Tak Rodzienie

Radio Rodzina Diecezji Kaliskiej

Radio Rodzina Wrocław

Tygodnik Niedziela

Radio Głos

Siódma - Dziewiąta

Jasnogórska Rodzina Różańcowa

Radio Fara

Katolickie Radio Podlasie

Pallotyńskie Radio Ewangelizacyjne

Radio Niepokalanów

Radio FIAT

Sercanki

Radio Jasna Góra

Tabor

Radio RDN

MojRzeszow

vipdesign

zakony.pl

via

Gość Niedzielny

http://sanktuariapolskie.info/

Rozaniec.eu

Pomoc kościołowi w potrzebie

Radio doxa