żywa Wiara

KsiążkiZOBACZ WSZYSTKIE

12 kroków do wolności. Nie tylko dla chrześcijan [audiobook]

autor: O. Maxym Popov CMF, Jacek Racięcki, Rafał Porzeziński

12 kroków do wolności. Nie tylko dla chrześcijan [audiobook]

Wyśmienity i pełen dramatycznych przygód przewodnik dźwiękowy po programie "12 kroków".

Ponad 7-godzinne słuchowisko przybliżające tajemnice programu, który setkom tysięcy ludzi na całym świecie przywrócił wolność, wiarę w siebie, nadzieję i prawdziwe życie.

Autorzy w 25 rozdziałach udowadniają, że nie jest to droga przeznaczona wyłącznie dla alkoholików, narkomanów czy hazardzistów, ale że jest to niezwykle skuteczny program walki z grzechem codziennym i złymi nawykami.

To wyboista droga do wolności poprzez poznanie, zaakceptowanie i pokochanie samego siebie. Setki tysięcy ludzi na całym świecie idąc tą drogą odzyskało życie.

W drogę wyruszają:

  • O. Maxym Popov CMF - charyzmatyczny klaretyn z Syberii, wykładowca psychologii, członek Europejskiej i Rosyjskiej Zawodowej Ligi Psychoterapeutycznej, założyciel grup "12-krokowych" w Rosji, tłumacz książki "12 kroków" na język rosyjski.
  • Jacek Racięcki - terapeuta uzależnień, związany z Centrum Pomocy Duchowej ojców Pallotynów w Warszawie, prowadzący 12-krokowe warsztaty rozwoju duchowego oparte na ćwiczeniach "Wreszcie żyć - 12 kroków". Autor i prowadzący cykl "Poradnia uzależnień" w Radiu Archidiecezji Warszawskiej "Józef" i "Plus". Założyciel Fundacji im. Billa W., koordynującej warsztaty 12-krokowe dla chrześcijan poprzez stronę www.12krokow.com.pl.
  • Rafał Porzeziński - dziennikarz, autor i producent radiowo-telewizyjny, uczestnik wspólnot 12-krokowych. Prowadzi warsztaty rozwoju duchowego "12 kroków wreszcie żyć" oraz program "12-ty krok" w Radiu Warszawa.

 

Komentarze (0)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dobrodzieje portalu

Kobi

VipDesign

Polecamy

Katolickie Stowarzyszenie TABOR


Miesięcznik Egzorcysta

saletyni.pl

Tak Rodzienie

Radio Rodzina Diecezji Kaliskiej

Radio Rodzina Wrocław

Tygodnik Niedziela

Radio Głos

Siódma - Dziewiąta

Jasnogórska Rodzina Różańcowa

Radio Fara

Katolickie Radio Podlasie

Pallotyńskie Radio Ewangelizacyjne

Radio Niepokalanów

Radio FIAT

Sercanki

Radio Jasna Góra

Tabor

Radio RDN

MojRzeszow

vipdesign

zakony.pl

via

Gość Niedzielny

http://sanktuariapolskie.info/

Rozaniec.eu

Pomoc kościołowi w potrzebie

Radio doxa