żywa Wiara

KsiążkiZOBACZ WSZYSTKIE

Wieloryb nie może latać. O sztuce stawania się sobą

autor: Max Lucado

Wieloryb nie może latać. O sztuce stawania się sobą

Czy Ty też odczuwasz czasem brak sensu w swoim życiu? Czy masz wrażenie, że praca, którą wykonujesz, jest nudna i pozbawiona głębszego znaczenia? Czy czujesz, że brakuje Ci radości, że częściej na życie narzekasz niż się nim cieszysz?

Twoje życie może wyglądać zupełnie inaczej. Możesz czuć się szczęśliwy i spełniony. Możesz robić to, co naprawdę lubisz, wykonywać swoją pracę z prawdziwą pasją.

Bóg sprawił, że możesz zaoferować światu bardzo dużo i czerpać z tego pełnię radości. Musisz tylko odnaleźć w życiu swoje prawdziwe miejsce, w którym jesteś naprawdę sobą.

Czytając tę książkę nauczysz się odnajdywać sens w codziennym życiu. Zobaczysz, że możesz odnaleźć swój prawdziwy talent i dary, którymi zostałeś obdarowany przez Boga. Dzięki lekturze tej książki dowiesz się, jak uporządkować swoje życie, jak pokochać swoją pracę i zadbać o swój odpoczynek. Max Lucado przeprowadzi Cię krok po kroku przez proces odkrywania Twojej wyjątkowości i Twojego miejsca w życiu.

Ta książka to prawdziwe lekarstwo na rutynę życia! W USA okazała się absolutnym bestsellerem - jej lektura pomogła tysiącom ludzi takich, jak Ty.

Max Lucado urodził się w 1955 r. w Teksasie. Jest autorem kilkudziesięciu książek utrzymujących się niezmiennie na amerykańskich listach bestsellerów. W 2005 roku Reader's Digest uznał go za najlepszego kaznodzieję Ameryki.

 

Komentarze (0)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dobrodzieje portalu

Kobi

VipDesign

Polecamy

Katolickie Stowarzyszenie TABOR


Tabor

MojRzeszow

vipdesign

zakony.pl

via

Gość Niedzielny

http://sanktuariapolskie.info/