żywa Wiara

KsiążkiZOBACZ WSZYSTKIE

Pójdź za Mną. Wezwanie do śmierci. Wezwanie do życia

autor: David Platt

Pójdź za Mną. Wezwanie do śmierci. Wezwanie do życia

Ajan należy do ludu w 100% muzułmańskiego. Jej tożsamość, honor rodziny, pozycja w relacjach z innymi i społeczny status są nierozerwalnie związane z islamem. Jeśli Ajan kiedykolwiek porzuciłaby swoją wiarę, straciłaby natychmiast życie.

Wyobraź sobie, że rozmawiasz z nią o Jezusie. Zaczynasz opowiadać jej, jak bardzo Bóg ją kocha, i że posłał swego Syna jedynego, by umarł na krzyżu za jej grzechy jako jej Zbawiciel. Mówiąc to wyczuwasz, jak jej serce skłania się ku temu, co mówisz. Jednocześnie czujesz jednak, jak jej duch drży, kiedy rozważa, ile by kosztowało ją pójście za Chrystusem…

Masz dwie możliwości odpowiedzi Ajan. Możesz jej powiedzieć, jak łatwo zostać chrześcijanką. Jeśli Ajan po prostu zgodzi się przyjąć pewne prawdy i powtórzy konkretną modlitwę, będzie zbawiona.

Druga możliwość to powiedzenie Ajan całej prawdy. Możesz jej powiedzieć, że w Ewangelii Bóg wzywa ją do śmierci. Dosłownie. Do śmierci dla swojego życia. Dla swojej rodziny. Dla swoich przyjaciół. Dla swojej przyszłości. A w śmierci – do życia w Jezusie.

W tej książce spotkasz wiele realnych postaci, takich jak Ajan – które przyjęły wezwanie do śmierci, by rozpocząć nowe, pasjonujące życie w Jezusie i nieść je innym.

 

Komentarze (0)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dobrodzieje portalu

Kobi

VipDesign

Polecamy

Katolickie Stowarzyszenie TABOR


Tabor

MojRzeszow

vipdesign

zakony.pl

via

Gość Niedzielny

http://sanktuariapolskie.info/