żywa Wiara

KsiążkiZOBACZ WSZYSTKIE

Piękny jest Bóg, a Ty? [książka + 2 płyty CD]

autor: Ks. Zbigniew Kucharski

Piękny jest Bóg, a Ty? [książka + 2 płyty CD]

Publikacja "Piękny jest Bóg" zawiera spisane konferencje o błogosławionej Karolinie, które zostały wygłoszone i nagrane w sanktuarium w Zabawie.

Konferencje zawarte w książce są wynikiem kilkuletniego studium przez autora osoby i życia bł. Karoliny z udziałem ekspertów z różnych dziedzin.

Stulecie męczeńskiej śmierci bł. Karoliny jest okazją, aby poznać lub odkryć na nowo tę wyjątkową postać szesnastoletniej dziewczyny, która w obronie swojej wolności i godności stoczyła heroiczną walkę z rosyjskim żołnierzem. To właśnie 18 listopada 1914 r. – kiedy tak wiele osób zawiodło, ulegając złu, Karolina odniosła zwycięstwo, które było uwieńczeniem jej dotychczasowego pięknego i szlachetnego życia.

Serdecznie zapraszam do lektury niniejszej publikacji, która jest formą książkową wygłoszonych konferencji zapisanych na płycie pt. "Piękny jest Bóg" w sanktuarium w Zabawie, przez ks. Zbigniewa Kucharskiego, asystenta generalnego KSM w Polsce. Celem publikacji jest ukazanie pogłębionego przesłania płynącego z życia Karoliny, świadectwa jej apostolskiego zaangażowania oraz potrzebnego wzorca dla współczesnej młodzieży.

Zapraszam tych, którzy nie znają bł. Karoliny, aby poprzez te publikację poznali „Kwiat Polskiej Ziemi”, a tych, którzy już ją znają, aby się z nią zaprzyjaźnili i ponownie pielgrzymowali do jej sanktuarium i dotknęli śladów na jej szlaku męczeństwa.

ks. Zbigniew Szostak Kustosz Sanktuarium bł. Karoliny w Zabawie

Do książki dołączone są 2 płyty CD z konferencjami o bł. Karolinie.

 

Komentarze (0)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dobrodzieje portalu

Kobi

VipDesign

Polecamy

Katolickie Stowarzyszenie TABOR


Miesięcznik Egzorcysta

saletyni.pl

Tak Rodzienie

Radio Rodzina Diecezji Kaliskiej

Radio Rodzina Wrocław

Tygodnik Niedziela

Radio Głos

Siódma - Dziewiąta

Jasnogórska Rodzina Różańcowa

Radio Fara

Katolickie Radio Podlasie

Pallotyńskie Radio Ewangelizacyjne

Radio Niepokalanów

Radio FIAT

Sercanki

Radio Jasna Góra

Tabor

Radio RDN

MojRzeszow

vipdesign

zakony.pl

via

Gość Niedzielny

http://sanktuariapolskie.info/

Rozaniec.eu

Pomoc kościołowi w potrzebie

Radio doxa