żywa Wiara

KazaniaZOBACZ WSZYSTKIE

Paraliż w moim życiu

autor: o. Augustyn Pelanowski

użytkownik: AgnL z dnia: 2015-02-07

Chyba każdy z nas znalazł się kiedyś w sytuacji, kiedy wierzył w Boga, ale nie wierzył, że Bóg jeszcze może mu pomóc. To jest paraliż. Zmagamy się z problemami, z grzechem, z nałogami, z trudnościami finansowymi czy innymi, które sprawiają, że życie traci sens, jest nie do zniesienia. Stajemy się wtedy niedostępni nawet dla Boga. W swoim kazaniu o. A. Pelanowski mówi o różnych paraliżach występujących w naszym życiu, o poszukiwaniu Boga i o tym co przeszkadza nam Go znaleźć. Bóg bowiem robi wszystko, dociera wszędzie, szuka każdej furtki, żeby okazać nam miłosierdzie, żeby nam przebaczyć, żeby obdarzyć nas łaskami. Dla Boga nie ma granic niedostępności... 
11:14
Paraliż w moim życiu... (nr 1)
11:13
Paraliż w moim życiu... (nr 2)
12:00
Paraliż w moim życiu... (nr 3)

Komentarze (2)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

~kaśka

01.02.2015, godz.04:47

Boże dziękuję. Błogosław Księżom,którzy głoszą Słowo Boże. Ojcze Augustynie niech Światło Jezusa Chrystusa ,które tak szczerze głosisz rozmrozi moje serce i serca,które tego potrzebują.Z CAŁEGO SERCA BÓG ZAPŁAĆ!

~

24.01.2015, godz.15:04

Ojcze Augustynie, dziękuję. Prowadź mnie do Boga. Niech Słowo, które głosisz, będzie Światłem u moich stóp. Amen.