żywa Wiara

KazaniaZOBACZ WSZYSTKIE

Troska Boga o człowieka

autor: o. Augustyn Pelanowski

użytkownik: AgnL z dnia: 2015-02-07

Może myślisz "kim ja jestem, żeby Bóg się mną interesował...?" A czy wiesz, że to właśnie ty jesteś potrzebą Boga? Czy wiesz, że On bez ciebie nie wyobraża sobie wieczności? Dlatego cię stworzył... Może myślisz: "nie będę Bogu zawracać głowy swoimi sprawami...". A Bóg jest zainteresowany twoimi sprawami. Bóg jest troską. Jego pasją jest pomagać tobie, mnie i każdemu kto tego zechce...
14:00
Troska Boga o człowieka... (nr 1)
14:02
Troska Boga o człowieka... (nr 2)

Komentarze (1)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

~Piotr

26.11.2017, godz.11:20

Prosiłem Boga żeby pomógł mi zostać świętym a zostałem największym grzesznikiem bez celu w życiu, ciągle upadającym i niepotrzebnym nikomu. Jak mogę do Boga mówić Ojcze jak jestem nędznym grzesznikiem. Jestem gorszy od łotra na krzyżu. To wszystko mnie przerasta i niech wszyscy zostawią mnie w spokoju, czasem chciałbym się położyć i już nie wstać , bo po co?, znów dzień taki sam jak wczoraj. Gdy patrzę na krzyż to ja, ja jestem sprawcą Jego cierpienia. O. Pelanowskiemu łatwo mówić o tym weszystkim, gdy go słucham to moja nędza jest coraz większa i nadaje się tylko do kamieniołomu i do końca życia tylko baty.