żywa Wiara

KazaniaZOBACZ WSZYSTKIE

Żyć sensownie

autor: o. Augustyn Pelanowski

użytkownik: AgnL z dnia: 2015-02-07

Czy człowiek egoistyczny, manipulujący innymi ludźmi może osiągnąć prawdziwy sukces, prawdziwe szczęście? Czy ktoś, kto zasmuca innych może zobaczyć uśmiech u siebie? Dlaczego uciekamy przed Bogiem, dlaczego przeraża nas Jego łaska? Posłuchaj kazania o. A. Pelanowskiego... Dowiesz się między innymi, że warto żyć ze świadomością bycia potrzebnym bratu, siostrze, rodzicom, dzieciom, przyjaciołom, może sąsiadom..., po prostu innemu człowiekowi. Warto pomagać innym wyrwać się z niemocy zniewoleń, problemów, ograniczeń, warto przyczyniać się do tego, by stawali się zwycięzcami. Jak to zrobić? Jak żyć sensownie? Posłuchaj...
19:31
Żyć sensownie... (nr 1)

Komentarze (1)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

~Ewa

06.12.2014, godz.23:11

Jakze,madre slowa,Dziekuje Ci Panie za Madrosc Boza tego kaplana,za Jego cudowne swiadectwo wiary,ktore nie jednokrotnie ratuje moje zycie.Panie Boze blogoslaw.O Augustyn jest od lat moim duchowym przewodnikiem,ktory zmienia moje zycie-Ojcze,moge tylko powiedziec moje unizone-Dziekuje.