żywa Wiara

KazaniaZOBACZ WSZYSTKIE

Oczyszczenie

autor: o. Augustyn Pelanowski

użytkownik: AgnL z dnia: 2014-11-08

Często wydaje nam się, że jeśli siebie potrafimy oszukać to i Boga też się uda...liczymy na jego miłosierdzie. Niestety. Miłosierdzie dostępne jest wtedy, gdy jesteśmy przwdziwi, kiedy niczego przed Bogiem nie ukrywamy, wszystko Mu wyznajemy. To jednak dla nas jest trudne. Całe życie jest dla nas trudne, często czujemy, że nas ono przerasta. Gniew, zazdrość, miłość, lęk, przebaczenie, nieprzebaczenie...uczucia, które niejednokrotnie wymykają się spod kontroli.  Czujemy, że niesiemy ze sobą ogromne ciężary. A przecież chcemy być szczęśliwi. W swoim kazaniu o. A. Pelanowski mówi o tym, że te nasze "ciężary" to nasze grzechy. A Jezus może być naszym oczyszczeniem...  
40:07
Oczyszczenie... (nr 1)

Komentarze (1)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

~Kasia

10.11.2014, godz.04:54

Boże dziękuję Ci za księży ,którzy głoszą Słowo Boże dla nas.Proszę wspieraj ich i dodawaj im sił na każdy dzień! Sama ,jestem osobą,która od kiedy pamiętam walczę ze swoimi wewnętrznymi emocjami -złości.Nie umiem zaufać Bogu i pozbyć się ich ,tak aby w każdej minucie mojego życia nie zatruwały mnie.