żywa Wiara

KazaniaZOBACZ WSZYSTKIE

Powrót do Domu Ojca

autor: o. Augustyn Pelanowski OSPPE

użytkownik: Admin z dnia: 2012-10-19

Niekiedy w życiu jest tak, że dopiero po dłuższym czasie dojrzewamy do decyzji, że Bóg ma jednak rację i tak naprawdę tylko z Nim możemy być szczęśliwi. Wracamy wtedy, podobnie jak marnotrawny syn z dalekiej krainy w objęcia Ojca. Paradoksalnie miłosiernej miłości Ojca mogą nie doświadczyć osoby, które będąc zawsze blisko Niego nigdy nie zdecydowały się wejść  do Jego Domu.
23:21
Powrót do Domu Ojca... (nr 1)

Komentarze (3)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

~

26.10.2012, godz.17:12

Slucham kazan ojca Augystyna od niedawna odkad jego bracia mieli rekolekcjie w naszej parafi i pwiedzieli ze maja takiego brata ktory ma bardzo bliski kontakt z Bogiem i tak potrafi glosic slowo Boze ze asz skora cierpnie A najbardzie ma zal moja zona Agnieszka ktora stracila nr telefonu po spotkaniu z ojcem AUGUSTYNEM na ktorym bylem znia a bylo tak ciezko go spodkac Jak bedzie to ojciec czytal prosze o kontak

~szuka

24.10.2012, godz.03:07

Twój komentarz zachęcił mnie, żeby jeszcze raz uważnie posłuchać. Również odbieram te słowa jako prawdziwe i nie do polemizowania, gdyż są bardzo tożsame z Biblią. W związku z tym dwie sprawy są dla mnie ważne: 1. NA jaki grunt ta Prawda tafia? (czyli moja historia) 2. CO z tą świadomością Prawdy robię w konkretnych sytuacjach, w których się znajduję? Czy staje się jedynie powodem pychy dlatego,że mam na nią "monopol" czy otwiera mi drogę do drugiego człowieka.

~

21.10.2012, godz.15:44

to jest prawda