żywa Wiara

KazaniaZOBACZ WSZYSTKIE

Pan jest dobry dla wszystkich

autor: ks. Łukasz Leśniak

użytkownik: BarP z dnia: 2017-11-11

Pan Bóg nieustannie szuka człowieka, zapraszając go do pracy w swojej winnicy. Zapłatą dla wszystkich jest niebo: dla tych, którzy od najmłodszych lat są z Nim, dla tych, którzy w południe swojego życia nawracają się i dla tych, którzy u schyłku życia poznają jak dobry jest Bóg. Nie czekaj aby z ostatnim dzwonkiem, w ostatniej godzinie życia Bóg upomniał się o ciebie. A jeśli nie zdążysz?
16:14
Pan jest dobry dla wszys... (nr 1)

Komentarze (1)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

~jacek

13.12.2017, godz.10:32

witam piekne kazanie tylko czy wszyscy je zrozumieli z doswiaczenia wiem ze sporo osob zle pojmuje co to jest " praca w winnicy Pana" - poswiecaja w imie tej pracy np wlasne rodziny , sporo osob inaczej zachowuja sie np.w swiatyni , wychodzac z niej zmienija sie nie do poznania / trzeba nam madrosci i zrozumienia co to jest praca w winnicy Pana