żywa Wiara

KazaniaZOBACZ WSZYSTKIE

Miłość w czasach internetu

autor: o. Adam Szustak

użytkownik: AgnL z dnia: 2016-02-04

Żyjemy w epoce internetowej. Zamiast narzekać z tego powodu, nauczmy się z niej sensownie korzystać. O. A Szustak mówi o rzeczywistości wirtualnej i szukaniu w niej miłości. Czy jest to w ogóle możliwe? Jak wykorzystać internet do spotkań z innymi ludźmi, ale też jak rozpoznać  zagrożenia, które tam na nas czyhają. Jak bezpiecznie spotykać się przy studni, którą dzisiaj jest internet?

Komentarze (2)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

~kasia

27.02.2016, godz.15:53

Panie Boże a ja już nie wierzę, że spotkam kogoś w świecie internetowym. Pobyt tam to wielka porażka!!! O.A.Szustak ładnie mówi, ale w rzeczywistości nie jest to takie proste piekne.....a świat wirtualny coraz bardziej psuje ludzi. Inicjatywa? tak zgadza sie Panowie nic nie robią w kierunku poznania, albo szukają rozrywki albo sami nie wiedzą czego chcą.... Pobyt w studni to jedna wielka pomylka proszę Ojca!

~Salomea

05.02.2016, godz.04:35

Bardzo dziękuję. Jestem osobą, która nie ma swojego konta na fejsie. Boję się być oszukiwaną, bo w realu kłamstwo kłamstwem pogania - doświadzcyłam tego i to boli. To trudne doświadczenie. Miałam swoją stronę internetową, zlikwidowałam ją, bo wpisy też były dziwne do uwierzenia. Za to autentycznie doświadczyłam, że syn spotkał właśnie w internecie swoją żonę, ale oni się spotkali na żywo i okazało się, że w internecie niczego nie udawali, byli prawdziwi. Jeśli żyjemy w Prawdzie to Ona stanie zawsze po naszej stronie. Ojcze Adamie , moim zdaniem jesteś dobrym narzędziem w Bożej Miłości, przesłuchałam i przeżyłam sporo rekolekcji w internecie i stwierdzam, że to wszystko wyszło mi na dobre. Chwała Bogu w tym dziele.