żywa Wiara

KazaniaZOBACZ WSZYSTKIE

Udane uwolnienie z udawanej miłości - rekolekcje cz.1

autor: o. Augustyn Pelanowski

użytkownik: AgnL z dnia: 2015-11-06

Każdy z nas ma swoją historię. Czy nasz rodowód, grzechy naszej rodziny mogą mieć wpływ na nasze życie? Co zrobić by uciąć korzenie grzechu? Co to znaczy dobrze się modlić, sensownie, a więc skutecznie? Czym jest pokuta i jaką ma moc. Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w rozważaniach o. A. Pelanowskiego wygłoszonych podczas rekolekcji w Gorliczynie. 

zobacz powiązane artykuły

Komentarze (1)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

~pawlik159

29.11.2015, godz.00:10

Mam pytanie i prozbe za razem na tym portalu dzużo mowi sie o miłosci ? A co zrobić jak ja nie mam tej miłosci ? Mam tu na mysli milosć cielesną w postaci osoby dziewczyny? I ja rozumiem trzeba mieć wiere i ufność w chrystusa i on dopiero postawi prze demna taka osobe. I mam prożbe podajcie mi jakieś namiary do kompetentnej osoby z ktora moglbym o tym co mnie boli porozmawiać?

Powiązane artykuły

Przekłuć serce - rekolekcje cz.2

Przekłuć serce - rekolekcje cz.2

autor: o. Augustyn Pelanowski

Czy zastanawialiśmy się co tak naprawdę jest fundamentem naszego życia? Znaleźć fundament to wiedzieć jakie jest moje przeznaczenie, jaka jest moja droga, moje powołanie. W kolejnej części...

dodano: 2015-11-13 AgnL
Komentarzy (0)
Udane uwolnienie z udawanej miłości - rekolekcje cz.3

Udane uwolnienie z udawanej miłości - rekolekcje cz.3

autor: o. Augustyn Pelanowski

Nie można udawać, że nic się nie stało, kiedy ktoś bardzo mnie skrzywdził, zranił. To udawane przebaczenie. Co jednak zrobić z żalem, bólem, upokorzeniem, rozpaczą, bezsilnością. To uczucia trudne...

dodano: 2015-11-20 AgnL
Komentarzy (1)