żywa Wiara

KatechezyZOBACZ WSZYSTKIE

Przemoc i magia w komputerze

autor: Ks. prof. Andrzej Zwoliński

użytkownik: Admin z dnia: 2011-03-03

Ks. prof. A. Zwoliński mówi o zagrożeniach związanych z wykorzystaniem komputera i łatwego dostępu do Internetu. W swojej konferencji omawia niebezpieczeństwa, jakie czekają na użytkowników w wirtualnym świecie. Podaje przykłady niebezpieczeństw, jakie kryją się w popularnych grach komputerowych, gazetach dla dzieci, muzyce, portalach internetowych itp. Demaskuje sposoby manipulacji, jakim poddawani są młodzi ludzie oraz jak od najmłodszych lat oswajani są z okultyzmem, magią i satanizmem.
74:47
Przemoc i magia w komput... (nr 1)

Komentarze (2)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

~Ignis

20.04.2017, godz.09:36

Warto posłuchać.

~Rob

02.11.2013, godz.23:21

Strach mieć w dzisiejszych czasach dzieci :O ale Bóg jest silniejszy, trzeba znać zagrożenia, ale trzeba też wiedzieć, że Jezus jest potężniejszy niż cokolwiek na świecie, że w Nim jest ukryta potęga nieskończoną przed którą wszystko się ugnie i trzeba o tym pamiętać. A miłość, czas i akceptacja od rodziny nie będą potrzebowały odnaleźć się w wirtualnym świecie