żywa Wiara

KatechezyZOBACZ WSZYSTKIE

Żeby wszystkim w rodzinie żyło się lepiej

autor: Jacek Pulikowski

użytkownik: Admin z dnia: 2014-10-10

Tej konferencji powinien wysłuchać każdy mężczyzna. W szczególności ten, który jest ojcem, mężem. Każdy mężczyzna, dla którego ważne jest, by żyć w rodzinie, która jest oparciem w trudnych chwilach, wspólnie cieszy się z sukcesów i pomaga poradzić sobie z porażkami. Jaka jest rola męża, ojca, jakie są jego zadania, z których nie może zrezygnować, jeśli ważne jest dla niego szczęście całej rodziny? Jeśli chcesz, żeby wszyscy w twojej rodzinie byli szczęśliwi, posłuchaj, co na ten temat mówi w swojej konferencji Jacek Pulikowski.
31:43
Żeby wszystkim w rodzini... (nr 1)

zobacz powiązane artykuły

Komentarze (0)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Powiązane artykuły

Ojcostwo czy dziadostwo?

Ojcostwo czy dziadostwo?

autor: Franciszek Kucharczak

Na pytanie, jak powinno wyglądać ojcostwo, by nie być dziadostwem, starał się odpowiedzieć Franciszek Kucharczak, gość kolejnej katechezy audiowizualnej w Bazylice oo. Bernardynów w Rzeszowie....

dodano: 2014-10-18 Admin
Komentarzy (2)
Ojcostwo zagrożone

Ojcostwo zagrożone

autor: Jacek Pulikowski

Dr Jacek Pulikowski w swoim artykule uświadamia skalę skutków ojcostwa. Ma głębokie przekonanie, że losy świata zależą, od wymiaru ojcostwa. Od męskiej miłości i odpowiedzialności. Następnie...

dodano: 2014-11-22 Admin
Komentarzy (0)
Siła Mężczyzny

Siła Mężczyzny

autor: Roy Hendy

Materiał ze spotkania mężczyzn, którego gościem był Roy Hendy - wieloletni ewangelizator, misjonarz, lider grupy Żniwiarze, która jest katolicką organizacją zrzeszającą mężczyzn w Wielkiej Brytanii.

dodano: 2014-10-19 Admin
Komentarzy (0)