żywa Wiara

KatechezyZOBACZ WSZYSTKIE

Ojca Leona słów kilka - antykoncepcja

autor: o. Leon Knabit

użytkownik: Admin z dnia: 2014-11-21

Kolejne spotkanie z ojcem Leonem, to nowy, jakże aktualny temat – antykoncepcja. Ojciec Leon mówi o antykoncepcji powołując się na prawa Boże. Jest też słowo o płodności kobiety i mężczyzny oraz o współżyciu – oczywiście małżeńskim, które nierozerwalnie wiążą się z tematem. A z ciekawostek – o metodzie kalendarzykowej, którą stosował pułk wojska. Przecież gdy się kocha, to nie ma nic trudnego. 
źródło:www.ps-po.pl

Komentarze (2)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

~Tomek_cd

26.12.2011, godz.21:04

Środki, które mogą powodować śmierć nienarodzonego dziecka powinny być bezwzględnie zabronione. Nie można przecież pozostawić człowiekowi (niezależnie czy jest wierzący czy nie) decyzji - zabić czy nie zabić... Można sobie tutaj poczytać: http://ekai.pl/wydarzenia/polska/x42312/zagrozenia-antykoncepcji/

~Tomek

26.12.2011, godz.20:34

Trzeba zauważyć, że niektóre z metod "antykoncepcji" mogą mieć działanie wczesnoporonne - jak np. tabletki antykoncepcyjne, wszelka "antykoncepcja" hormonalna czy wkładki domaciczne (spirale).