żywa Wiara

KatechezyZOBACZ WSZYSTKIE

Wmanipulowani w media

autor: dr Tomasz P. Terlikowski

użytkownik: Admin z dnia: 2014-11-21

Kolejna katecheza audiowizalna w Bazylice Ojców Bernardynów w Rzeszowie poświęcona tematowi manipulacji w mediach. Jej gościem był znany dziennikarz telewizyjny i publicysta Tomasz P. Terlikowski, który podzielił się swoją znajomością mediów i mechanizmów nimi rządzących.

29:22
Wmanipulowani w media... (nr 1)
30:00
Wmanipulowani w media... (nr 2)
8:41
Wmanipulowani w media... (nr 3)

Komentarze (4)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

~Allibaster

11.02.2013, godz.07:33

Super!

~Gambaros

20.07.2012, godz.07:57

Świetny wykład Terlikowskiego! Pokazuje jak na dłoni na konkretnych przykładach co "robią z nami" media i jak "piorą nam mózgi". Właśnie szukałem jakiegoś dobrego sposobu jak uświadomić znajomym (którzy wierzą bezkrytycznie mediom), że TV nami perfidnie manipuluje i ten wykład obnaża wszystkie socjotechniki jakimi posługują się media. Uważam, że jest to bardzo wartościowy referat nt. mediów i powinien być pokazany szerszemu audytorium. Trzeba promować takie inicjatywy w sprzyjających mediach żeby dotarły do większej rzeszy młodych często nieświadomych ludzi. Świetny wykład i świetna strona! Pozdrawiam.

~IZABELA

09.12.2011, godz.15:03

Bardzo lubię Pana Terlikowskiego ,ale od pierwszych sekund tego filmu zwróciłam uwagę na jego gestykulację.Pomyślałam ..... Tymochowicz ! ?... Panie Terlikowski niech Pan tego nie robi !

~RomanRz

21.11.2011, godz.15:03

Bardzo wspaniałe i prawdziwe wypowiedzi, które mam nadzieją dotrą do głębi charakterów ludzi złych.