żywa Wiara

Kalendarium wydarzeńZOBACZ WSZYSTKIE

Kalendarium wydarzeń

BIBLIODRAMA

BIBLIODRAMA

Prowadzący: ks. dr Tomasz Knop, kapłan archidiecezji częstochowskiej, teolog duchowości, wykładowca w Wyższym Seminarium Duchownym Archidiecezji Częstochowskiej, kapelan Hospicjum w Częstochowie, kierownik duchowy, rekolekcjonista, psychoterapeuta, psychodramatysta,

Rodzaj: spotkania biblijne

Data: 2018.02.18 - 2018.02.18

Godzina: 14:00

Miejscowość: Częstochowa

Ulica: al. Wolności 35 (tuż obok Dworca PKP/PKS)

Miejsce wydarzenia: "Pracownia Rozwoju Osobistego Pro-Ty” Częstochowa

Strona internetowa: www.bibliodrama.edu.pl

Celem jest rozwój duchowy i osobisty.
Zapraszam wszystkich, którzy poszukują impulsów dla osobistej przemiany. Wspólne czytanie Biblii i refleksja w grupie nad Słowem Bożym umożliwia pogłębione dotarcie do treści w Nim zawartych. Lepsze rozumienie jest początkiem bardziej świadomego i autentycznego przeżywania wiary.

Uczestnictwo w grupie daje możliwość polepszenia relacji z Bogiem, innymi ludźmi i samym sobą. Wspólne odgrywanie scen biblijnych otwiera na silniejsze doświadczenie Boga i daje poczucie Jego namacalnej obecności.

Praca z ciałem pozwala bardziej poczuć siebie, uświadomić sobie swoje uczucia, pragnienia a także ograniczenia i problemy, które można przepracować w atmosferze wzajemnego zaufania i bezpieczeństwa.

Chęć współpracy w Grupie Rozwojowej mogą wyrazić zarówno osoby mające doświadczenie bibliodramy czy pracy z inną formą psychoterapii, jak i te, które do tej pory nie korzystały z możliwości, jakie one dają.
Koszt pięciogodzinnych warsztatów, odbywających się raz w miesiącu, wynosi 70 zł.

TAGI: #pomocduchowaczęstochowa