żywa Wiara

Kalendarium wydarzeńZOBACZ WSZYSTKIE

Kalendarium wydarzeń

XXIII Spotkanie Muzyków Chrześcijańskich STREFA CHWAŁY

Rodzaj:

Data: 2014.07.04 - 2014.07.08

Godzina: 14:00

Miejscowość: Stary Sącz

Miejsce wydarzenia: Plac Papieski Stary Sącz

Strona internetowa: strefachwalyfestiwal.pl/

Strefa Chwały Festiwal to jedyne w swoim rodzaju rekolekcje, których celem jest stworzenie przestrzeni wspólnego spotkania osób kierujących się w życiu codziennym ponadczasowymi wartościami chrześcijańskimi. W jednym miejscu zgromadzą się ludzie świata kultury, mediów, sportu, ale także polityki i biznesu. Wyjątkowość tego wydarzenia podkreśla fakt, iż uczestnikami będą dorośli, młodzież, a także dzieci, co gwarantuje ciepłą, rodzinną atmosferę podczas trwania tego spotkania.

Strefa Chwały Festiwal odbędzie się w dniach 4-8 lipca w Starym Sączu na Placu Papieskim – historycznym miejscu spotkania Jana Pawła II z pielgrzymami. Wydarzenie to jest kontynuacją Spotkań Muzyków Chrześcijan odbywających się od 1992 roku m.in. w Dursztynie, Ludźmierzu, Gródku n.Dunajcem. Spotkania te zainspirowały organizatorów do powołania Strefa Chwały Festiwal, aby wykorzystując wszystkie dotychczasowe doświadczenia poszerzyć skalę i zasięg tych jedynych w swoim rodzaju rekolekcji.

Głównym celem organizatorów jest stworzenie cyklicznego przedsięwzięcia, które umożliwi trwały kontakt z najbardziej interesującymi zjawiskami muzyki chrześcijańskiej w Polsce, a także w całej Europie.
Organizatorem Strefa Chwały Festiwal jest stowarzyszenie MUZA DEI.

TAGI: muzyka chrześcijańska strefa chwały festiwal muzyczny MUZA DEI