żywa Wiara

BlogiZOBACZ WSZYSTKIE

*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Katolickie Stowarzyszenie Tabor, właścicela portalu żywawiara.pl, w celu prowadzenia bloga.
*
Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Wiem, że mam prawo dostępu do danych oraz ich poprawiania lub usuwania. Wiem, że dane przetwarzane będą do czasu cofnięcia przeze mnie zgody, co mogę uczynić w dowolnym momencie.

Dane przetwarzane są zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Administratorem danych jest Katolickie Stowarzyszenie Tabor z siedzibą w Rzeszowie, ul. Połonińska 25, 35-082 Rzeszów, nr KRS: 0000338176. Dane nie będą przekazywane żadnemu innemu podmiotowi.

Zgodę na przetwarzanie danych osobowych można wycofać w dowolnym momencie wysyłając maila o treści "Rezygnuję" na adres redakcja@zywawiara.pl.