żywa Wiara

BlogiZOBACZ WSZYSTKIE

Kasia Zdeb

Człowiek od Reklamy

Bóg na tapecie

Bóg z perspektywy człowieka od reklamy i marketingu. Jak Bóg na tapecie posprzątał mi "pulpit" i sformatował głowę i dlaczego uważam, że Bóg potrzebuje reklamy?

czytaj więcej »

Ela K.

administracja

Za wszystko dziekuję

Należę do wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym. W krótkich rozdziałach opisuję swoje osobiste spotkania z żywym Bogiem od momentu nawrócenia, poprzez uzdrowienia i posługę we wspólnocie.

czytaj więcej »

Monika Chochla

psycholog, trener, coach

Chce mi się!

Blog o Bogu obecnym w codzienności wierzącego psychologa - znajdziesz tu moje świadectwo przygody z Bogiem, inspiracje do rozwoju i pracy nad sobą oraz wskazówki do odważniejszego i zaangażowanego życia.

czytaj więcej »

Marta Fortuniak

Ruah

Bóg. Tchnienie. Ruah. Kim jest Ten, którego określamy słowami Duch Święty? Słowo Duch – Ruah – znaczy tchnienie, powietrze, wiatr. "Wiatr wieje tam, gdzie chce, i szum jego słyszysz, lecz nie wiesz, skąd przychodzi i dokąd podąża. Tak jest z każdym, który narodził się z Ducha" – mówił Jezus do Nikodema. Kim jest? Jest Bogiem. Osobą. Kimś, nie czymś. Obecny w historii świata...

czytaj więcej »

Jacek

wolny zawód

Juda

Juda to imię mojego ulubionego bohatera biblijnego - Judy Machabeusza. Od czasu, gdy pierwszy raz przeczytałem Księgi Machabejskie ta postać często mi towarzyszy i inspiruje.

czytaj więcej »