żywa Wiara

AktualnościZOBACZ WSZYSTKIE

Konferencja I: Dobra Nowina

użytkownik: KlaW z dnia: 2015-04-16

Konferencja I: Dobra Nowina
Wybierasz STARE czy NOWE życie? Przed taką decyzją stanęli uczestnicy 4 Seminarium Odnowy Wiary, które rozpoczęło się wczoraj w Rzeszowie. Prowadzi je znany ewangelizator i charyzmatyk Witek Wilk wraz ze Wspólnotą Miriam Odnową w Duchu Świętym.

Jeśli chciałbyś spotkać żywego Boga i doświadczyć Jego działania w swoim życiu, zapraszamy cię na to spotkanie. Można do nas jeszcze dołączyć w przyszłą środę (22 kwietnia, g. 19:15) w Domu Diecezjalnym TABOR, ul. Połonińska 25.

Tymczasem zachęcamy do wysłuchania pierwszej konferencji pt. „Dobra Nowina”. 

Komentarze (2)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

~

16.04.2015, godz.13:22

Słuchałam katechezy, śmiałam się i płakałam na zmianę. I uwierzyłam, że absolutnie WSZYSTKO jest możliwe z Tym, który mnie umacnia. Chwała Panu!

~xxx

16.04.2015, godz.01:14

Bóg uzdrowił mnie dzisiaj:) zmienił mnie, zmienił całe moje życie, teraz Twoja kolej!!! teraz żyje, żyje NAPRAWDĘ:) coś co po ludzku niemożliwe, uczynił w ciągu jednej sekundy... Bóg jest wielki, kocha CIE i czeka na CIEBIE, bezinteresownie czyni CUDA w Twoim życiu!