żywa Wiara

AktualnościZOBACZ WSZYSTKIE

Nie wstydzę się Jezusa

użytkownik: Admin z dnia: 2011-05-18

Nie wstydzę się Jezusa
"Kto się mnie zaprze przed ludźmi, tego zaprę się i ja przed moim Ojcem". Te słowa Jezusa Chrystusa zapisane w Ewangelii św. Mateusza (10.33) są dla nas wszystkich przestrogą, ale też i zachętą do odważnego przyznawanie się do naszej wiary i miłości do Boga. Od pewnego czasu w wartościową akcję na portalu www.mt1033.pl włącza się coraz więcej ludzi, którzy otwarcie przyznają się do wiary w Boga. Wśród nich jest wiele osób znanych nam z telewizyjnych ekranów. Zapraszamy do wysłuchania krótkiego świadectwa Krzysztofa Ziemca o jego wierze wygłoszonego przy okazji wspierania akcji "Nie wstydzę się Jezusa!".

Komentarze (2)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

~Piotr

28.05.2011, godz.20:19

W poprzednim komentarzu napisano że " nie zachwycił mnie " Ale nie o zachwyt tu chodzi Chodzi raczej o żywe świadectwo wiary O podjęcie świadomej alternatywy dla byle jakości reklam które krzyczą z bilbordów To jest tak nie wiele a może obudzi w kimś kto zobaczy ten Krzyż w breloku poczucie głębokiego świadectwa Dziękuję Panie Krzysztofie także za połączenie popularności ze świadectwem wiary Piotr

~

18.05.2011, godz.22:39

nie zachwycił mnie