żywa Wiara

AktualnościZOBACZ WSZYSTKIE

Czy wierzysz w Miłość?

użytkownik: Admin z dnia: 2011-04-09

Czy wierzysz w Miłość?

Czy naprawdę możesz powiedzieć, że wierzysz w Boga? Jeśli tak myślisz, to spytaj się szczerze czy wierzysz w Miłość, ponieważ Bóg to Miłość. Czy wierzysz, że wygrasz z niewierzącym dzieckiem, mężem pijakiem czy krzykliwą żoną, jeśli okażesz postawę łagodności, cierpliwości, wyrozumiałości, przebaczenia? Czy raczej wyznając wiarę w Jedynego Boga realizujesz swój własny plan i krzyczysz na „głupią żonę”, obrażasz się i nie odzywasz do męża, do którego nigdy nic nie dochodzi, a dziecko, które nie chce iść do kościoła na siłę przekonujesz do swoich racji.

Zapraszamy cię do wysłuchania rekolekcji wielkopostnych głoszonych przez o. Remigiusza Recława SJ, który porusza trudny temat, co to znaczy wierzyć w Boga, co to znaczy wierzyć w Miłość. 

Komentarze (1)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

~madzia ;)

09.04.2011, godz.20:59

proste i jednocześnie, bardzo mądre słowa !!!