żywa Wiara

AktualnościZOBACZ WSZYSTKIE

Rekolekcje uszczęśliwiające

użytkownik: Admin z dnia: 2011-03-09

Rekolekcje uszczęśliwiające
Rozpoczynamy dzisiaj święty czas Wielkiego Postu. Pochylamy nasze głowy, aby posypać je popiołem na znak pokuty. Chcemy Wam dzisiaj zaproponować skorzystanie z rekolekcji. Nie ma lepszego czasu do wejścia w proces nawrócenia jak początek Wielkiego Postu.
Rekolekcje, które Wam proponujemy są niezwykłe. Wygłosił je kapłan, przez którego Duch Święty działa w sposób nieszablonowy, i którego słowa potrafią dotknąć człowieka do żywego. Rekolekcje ojca Augustyna Pelanowskiego wprowadzą cię krok po kroku, w klimat modlitwy, której celem jest uszczęśliwianie naszego Ojca w niebie, przylgnięcie do Niego i - w końcu - uświadomienie sobie, że nawet szczypta gorącej modlitwy do Boga może odwrócić bieg wydarzeń, zmienić nasz los i naszą sytuację. Bóg widząc nasze pragnienie uszczęśliwiania Go, uszczęśliwia nas... Czyż może być coś piękniejszego...?

Komentarze (0)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.