żywa Wiara

AktualnościZOBACZ WSZYSTKIE

U nas nie ma nudnych kazań!

użytkownik: Admin z dnia: 2011-03-05

U nas nie ma nudnych kazań!
Jednym z celów, jakie stawiamy sobie tworząc ten portal dla Was, jest zebranie w nim najlepszych kazań, jakie można znaleźć tu i ówdzie w sieci. Chcemy, żebyście tutaj mogli posłuchać takich kazań, które dotykają najgłębszych pokładów serca i pomagają w lepszym życiu.
Jak dotąd uzyskaliśmy zgodę na zamieszczanie wszystkich kazań i konferencji wygłoszonych przez tak wspaniałych kapłanow jak ojciec Augustyn Pelanowski OSPPE i ks. Piotr Pawlukiewicz. Ale w dziale z kazaniami znajdziecie też homilie księży, których nazwiska może niewiele Wam mówią, ale którzy otrzymali od Boga charyzmat przepowiadania Słowa Bożego z mocą. Z naszej strony obiecujemy, że dział z kazaniami będzie się szybko i dynamicznie rozrastał, a więc zapraszamy do częstego zaglądania do tej części portalu. Niech Słowo Boże przemienia nasze serca!

Komentarze (0)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.