żywa Wiara

AktualnościZOBACZ WSZYSTKIE

"JEDNEGO SERCA JEDNEGO DUCHA" koncert 2018

użytkownik: Admin z dnia: 2018-05-31

Koncert "Jednego Serca Jednego Ducha" w Rzeszowie. Modlitwa, uwielbienie, dziękczynienie! Wszystko na cześć i chwałę Jezusa Eucharystycznego!

Zapraszamy do udziału online - koncert rozpoczyna się o godz. 19.00. Transmisja na żywo od godz. 17.00.

Kilkanaście lat temu Jan Budziaszek wraz z kilkoma innymi osobami rozpoczął cykl koncertów z okazji Bożego Ciała. Dziś w tym ogromnym przedsięwzięciu muzycznym bierze udział kilkadziesiąt tysięcy osób, a za pośrednictwem internetu ogląda je widownia w ponad 60 krajach świata. Każdy, kto tam był, potwierdza niezwykłą atmosferę modlitwy i wspólnoty. Do chóru i orkiestry Jednego Serca Jednego Ducha przez cały rok ustawiają się kolejki artystów, którzy w ten jeden dzień chcą wystąpić na rzeszowskiej scenie. Repertuar łączy pieśni tradycyjne z nowymi kompozycjami. W tym roku, w 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, na koncercie nie zabraknie także wątków patriotycznych.

Komentarze (0)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.