żywa Wiara

AktualnościZOBACZ WSZYSTKIE

5 Męskie Rekolekcje w Rzeszowie "Jesteś zdolny do wszystkiego" - dzień I

użytkownik: KlaW z dnia: 2016-03-17

5 Męskie Rekolekcje w Rzeszowie

W dniach 14 – 16 marca 2016 r. już po raz piąty Wspólnota Miriam oraz Męska Grupa zorganizowała Męskie Rekolekcje w Rzeszowie. Tym razem gościem spotkania był Marcin Jakimowicz – znany dziennikarz, redaktor „Gościa Niedzielnego”. Temat spotkania brzmiał: „Jesteś zdolny do wszystkiego!”. Chcesz wiedzieć w jakim wymiarze realizuje się to w życiu każdego mężczyzny? Chcesz odkryć to w swoim życiu? Zapraszamy do wysłuchania pierwszego dnia rekolekcji! 

Komentarze (1)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

~Podaj imię lub nazwisko (nick)

17.03.2016, godz.17:10

Mocne rekolekcje. Słychać u prowadzącego wielką miłość do boga, poszukiwanie boga i wielkie oddanie. Dla mnie przesłaniem z tych rekolekcji jest to że bóg nas kocha miłością bezgraniczną i nie musimy na nią zasłużyć. Wystarczy tylko mocno ufać, kochać bezgranicznie i WIERZYĆ NIE BAĆ SIĘ IŚĆ DO PRZODU I SŁUCHAĆ BOŻYCH NATCHNIEŃ. Jeżeli jesteśmy z Bogiem a On z nami jesteśmy wygrani a nasze życie jest w pełnej obfitości.